YT Katana - шаблон joomla Новости

Lestijden

Reguliere groepen

Weekindeling

Lestijden

Reguliere lessen

Leiding

Maandag

19.00 uur - 20.00 uur

Steps

Nadieh Kikkert

Dinsdag

08.45 uur - 09.45 uur

55+ gym 

Alie Dekker

09.00 uur - 10.00 uur

Peutergym

Felicia Kainama

Woensdag

09.00 uur - 10.00 uur

Jazz

Yvonne Verhage

13.15 uur - 14.00 uur

Meisjesgym Basisschool groep 1 & 2

Fabi Mager

14.00 uur - 15.00 uur

Meisjesgym Basisschool groep 3 & 4

Fabi Mager

15.00 uur - 16.00 uur

Meisjesgym Basisschool groep 5 & 6

Nathanja Wildvank

16.00 uur - 17.00 uur

Meisjesgym Basisschool groep 6 & 7

Nathanja Wildvank

Donderdag

19.30 uur - 20.30 uur

Zumba

Henny Wedzinga

Vrijdag

18.00 uur - 19.00 uur

Meidengym 12 t/m 15 jaar

Henriet Smit

19.00 uur - 20.00 uur

Meidengym 15 jaar en ouder

Henriet Smit

18.30 uur - 19.15 uur

Jongensgym Basisschool t/m groep 4

Julian Dekker

19.15 uur - 20.15 uur

Jongensgym Bassischool groep 5 t/m 8

Julian Dekker

20.00 uur - 21.00 uur

Dames/herengym

Arjan Vos

 

Selectietrainingen

Weekindeling

Lestijden

Selectietraining

Leiding

Maandag

17.00 uur - 19.00 uur

Meisjes

Laura Nijmeijer / Nienke IJmker

Woensdag

18.30 uur - 21.00 uur

Meiden 12+

Jasmyn Koopman / Henrike de Jonge

Vrijdag

17.30 uur - 18.30 uur

Meisjes 5-8 jaar (De Marke)

Laura Nijmeijer

Zaterdag

08.30 uur - 10.30 uur *

Meiden 12+

Jasmyn Koopman

10.00 uur - 12.00 uur *

Meisjes

Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra

12.00 uur - 14.00 uur **

Meisjes

Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra

 
 * M.u.v 1e zaterdag v/d maand
 ** 1e zaterdag v/d maand

Onze adverteerders

  • bandenbeurs269x200
  • bouwfix269x200
  • bremer269x200
  • bruins269x200
  • camping269x200
  • Edas 269x200
  • eising269x200
  • ek269x200
  • epkuik269x200
  • geertschonewille269x200
  • Gordijnshop logo mail
  • hansjutstra
  • ibt269x200
  • janassen269x200
  • kleine269x200
  • Koekoekmode269x200
  • lammert269x200
  • lijster269x200
  • martens269x200
  • Mulderij2 269x200
  • royal269x200
  • TCM269x200