YT Katana - шаблон joomla Новости

Lestijden

 - LESTIJDEN TOT 3 APRIL 2019 -

Reguliere groepen

Weekindeling Lestijden Reguliere lessen Leiding
Maandag 19.00 uur - 20.00 uur Steps Nadieh Kikkert
Dinsdag 08.45 uur - 09.45 uur 55+ gym  Alie Dekker
09.00 uur - 10.00 uur Peutergym Felicia Kainama
Woensdag 09.00 uur - 10.00 uur Jazz Yvonne Verhage
13.15 uur - 14.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 1 & 2 Fabi Mager
14.00 uur - 15.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 3  Fabi Mager 
15.00 uur - 16.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 4 Fabi Mager
14.00 uur - 15.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 5 Nathanja Wildvank
15.00 uur - 16.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 6 & 7 Nathanja Wildvank
16.00 uur - 17.00 uur Meisjesgym Wedstrijdgroep Nathanja Wildvank
Donderdag 19.30 uur - 20.30 uur Zumba Henny Wedzinga
Vrijdag 18.00 uur - 19.00 uur Meidengym 12 t/m 15 jaar Winanda Koster en Anouk Teelken
19.00 uur - 20.00 uur Meidengym 15 jaar en ouder Winanda Koster en Anouk Teelken
18.30 uur - 19.15 uur Jongensgym Basisschool t/m groep 4 Julian Dekker
19.15 uur - 20.15 uur Jongensgym Bassischool groep 5 t/m 8 Julian Dekker
20.00 uur - 21.00 uur Dames/herengym Arjan Vos

 

Selectietrainingen

Weekindeling Lestijden Selectietraining Leiding
Maandag 17.00 uur - 19.00 uur Meisjes Laura Nijmeijer / Nienke IJmker
Woensdag 18.30 uur - 21.00 uur Meiden 12+ Jasmyn Koopman / Henrike de Jonge
Vrijdag 17.30 uur - 18.30 uur Meisjes 5-8 jaar (De Marke) Laura Nijmeijer
Zaterdag 08.30 uur - 10.30 uur * Meiden 12+ Jasmyn Koopman
10.00 uur - 12.00 uur * Meisjes Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra
12.00 uur - 14.00 uur ** Meisjes Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra

 * M.u.v 1e zaterdag v/d maand

 ** 1e zaterdag v/d maand

 

- LESTIJDEN VANAF 3 APRIL 2019 -

Reguliere groepen

Weekindeling Lestijden Reguliere lessen Leiding
Maandag 19.00 uur - 20.00 uur Steps Nadieh Kikkert
Dinsdag 08.45 uur - 09.45 uur 55+ gym  Alie Dekker
09.00 uur - 10.00 uur Peutergym Felicia Kainama
Woensdag 09.00 uur - 10.00 uur Jazz Yvonne Verhage
13.15 uur - 14.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 1  Fabi Mager
14.00 uur - 14.45 uur Meisjesgym Basisschool groep 2 Fabi Mager 
15.00 uur - 16.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 3 Fabi Mager
14.00 uur - 15.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 4 Nathanja Wildvank
15.00 uur - 16.00 uur Meisjesgym Basisschool groep 5 Nathanja Wildvank
16.00 uur - 17.00 uur Meisjesgym Wedstrijdgroep Nathanja Wildvank
Donderdag 19.30 uur - 20.30 uur Zumba Henny Wedzinga
Vrijdag 18.00 uur - 19.00 uur Meidengym Bassischool groep 6/7 Anouk Teelken
19.00 uur - 20.00 uur Meidengym Bassischool groep 8 & ouder Anouk Teelken
18.30 uur - 19.15 uur Jongensgym Basisschool t/m groep 4 Julian Dekker
19.15 uur - 20.15 uur Jongensgym Bassischool groep 5 t/m 8 Julian Dekker
20.00 uur - 21.00 uur Dames/herengym Arjan Vos

 

Selectietrainingen

Weekindeling Lestijden Selectietraining Leiding
Maandag 17.00 uur - 19.00 uur Meisjes Laura Nijmeijer / Nienke IJmker
Woensdag 18.30 uur - 21.00 uur Meiden 12+ Jasmyn Koopman / Henrike de Jonge
Vrijdag 17.30 uur - 18.30 uur Meisjes 5-8 jaar (De Marke) Laura Nijmeijer
Zaterdag 08.30 uur - 10.30 uur * Meiden 12+ Jasmyn Koopman
10.00 uur - 12.00 uur * Meisjes Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra
12.00 uur - 14.00 uur ** Meisjes Laura Nijmeijer / Maaike Deelstra

 * M.u.v 1e zaterdag v/d maand

 ** 1e zaterdag v/d maand

Onze adverteerders

  • bandenbeurs269x200
  • bouwfix269x200
  • bremer269x200
  • bruins269x200
  • camping269x200
  • Edas 269x200
  • eising269x200
  • ek269x200
  • epkuik269x200
  • geertschonewille269x200
  • Gordijnshop logo mail
  • hansjutstra
  • ibt269x200
  • janassen269x200
  • kleine269x200
  • Koekoekmode269x200
  • lammert269x200
  • lijster269x200
  • martens269x200
  • Mulderij2 269x200
  • royal269x200
  • TCM269x200